2018 yılında Özel Afyonkarahisar PARKHAYAT Hastanesi Kalp Sağlığı Merkezi doktorlarından Dr. Erdinç Naseri tarafından kapalı yöntem koroner by-pass ameliyatı sonrası sağlığına kavuşan 82 yaşındaki hastamız bugün kontrolünden mutlu ayrıldı.
2018 yılında A.K. adlı hastamız göğüs ağrısı ve nefes darlığı şikayetiyle Özel PARKHAYAT Afyonkarahisar Hastanesi Kalp Sağlığı Merkezi’ne başvurdu. Kapalı yöntem koroner by-pass ameliyatı tamamlanan 82 yaşındaki A.K. Başarılı bir operasyon ile sağlığına kavuştu. Ameliyatından 6 yıl sonra Afyonkarahisar PARKHAYAT hastanesine ortopedi ameliyatı için tekrar gelen hastamız Dr. Erdinç Naseri tarafından ziyarette bulunuldu.
2008-2024 yılları arasında PARKHAYAT Kalp Sağlığı Merkezin’de 3000 den fazla başarılı kalp ameliyatı gerçekleştirildi. 2018 yılından itibaren yapılan koroner by-pass ve kapak ameliyatlarının önemli bir bölümü kapalı yöntem kalp ameliyatı olarak yapıldı. 
Türkiye’de sadece birkaç merkezde uygulanabilen bu yöntemin uygun hastalarda, özellikle operasyon sonrasında hastanın konforunu yükseltip, günlük yaşamına daha hızlı dönebilmesi açısından önemli bir yöntemdir. Bir çok hastanede yapılamayan bu tür spesifik operasyonların tamamının PARKHAYAT Hastanesi’nde kolay ve başarılı bir şekilde yapıldığını, bu operasyonlar için Afyonkarahisar dışında farklı pek çok ilden de hastaların başvurduğunu, Afyonkarahisar’ın kalp damar cerrahisinde bölgede önemli bir merkez haline geldiğini belirtildi


2018 YILINDA KAPALI KALP AMELİYATI OLAN 82 YAŞINDAKİ HASTA YILLAR SONRAKİ KONTROLÜNDEN MUTLU AYRILDI.

2018 YILINDA KAPALI KALP AMELİYATI OLAN 82 YAŞINDAKİ HASTA YILLAR SONRAKİ KONTROLÜNDEN MUTLU AYRILDI.